Strona Główna01.07.2022
Nawigacja
MENU STRONY
  Strona Główna
  Zarząd
  Historia
  Statut
  Galeria
  "Pokrewne" strony
  Szukaj
  Kontakt
  Przewodnik Dawcy
  Archiwum
  Донор крови

Podaruj 1%
Zbiórka krwi u Księdza Kapelana
 W niedzielę 12 lutego Strażacki Klub HDK PCK w Gdyni organizował ambulansowy pobór krwi przy Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Gdyni. Do rejestracji zgłosiło się 23 osoby do oddania, a oddało 18 co daje 8 100 ml krwi. Wśród oddających był Komendant Miejski Policji w Gdyni insp. Robert Leksycki. Była to pierwsza w tym roku zbiórka przy Kościele. Dziękujemy krwiodawcom za dar serca, wolontariuszom za pomoc podczas zbiórki.

Kolejne ambulansowe zbiórki krwi w 2012 r. przy Kościele: 13 maja, 12 sierpnia i 18 listopada. Wszystkie te zbiórki odbędą się w niedzielę w godz. 10.00-13.30. Serdecznie zapraszamy.

Zdjęcia ze zbiórki w galerii.
Styczniowa zbiórka krwi przy Komendzie
 Strażacki Klub HDK PCK zorganizował ambulansową zbiórkę krwi w ramach programu „Ognisty ratownik gorąca krew". Zbiórka odbyła się 20 stycznia 2012 w godz. 8:30-13:00 na placu przed Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni - Śródmieściu przy ul. Władysława IV 12/14. Do rejestracji zgłosiło się 33 osoby z czego 24 oddało krew co dało 10 800 ml krwi. Dziękujemy wolontariuszom za pomoc podczas zbiórki oraz krwiodawcom za dar serca.

Zdjęcia ze zbiórki w galerii. (fot. Ireneusz Martyn)
DAWCOM W DARZE.........
Uczestnicy Akcji "DAWCOM W DARZE" udzielają od 3 do 30% rabatu wszystkim aktywnym Honorowym Dawcom Krwi.

Rabat przyznawany jest na podstawie legitymacji Honorowego Dawcy Krwi, pod warunkiem, że ostatnie pobranie miało miejsce nie dawniej niż przed rokiem. Rabat nie sumuje się z innymi ulgami.


Strona 4 z 4 < 1 2 3 4
Sponsorzy
Zegar & Kalendarz
Ankieta
Co myślisz oddając krew?

Uratuję komuś życie.

Mam mieszane myśli.

Będe miał dzień wolny od pracy.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?

Powered by

Aero X Theme1719010 Unikalnych wizyt